skip to Main Content

Landskampioen Ereklasse

1976-1977   Amsterdamse AC

1968-1969   Amsterdamse AC

1963-1964   Amsterdamse AC

1960-1961   Amsterdamse AC

1955-1956   Amsterdamse AC
1954-1955   Amsterdamse AC
1953-1954   Amsterdamse AC

1948-1949   Amsterdamse AC

1945-1946   Amsterdamse AC
1944-1945   Amsterdamse AC

1939-1940   Amsterdamse AC

 

AAC’er van het Jaar

2006  Bas den Uijl
2007   Berry Teijsse
2008  Erik van Eeden
2009  Anja Stoffels
2010   Bertus Swaager
2011   Sascha Werlich
2012 Johan Broers
2013 Greg van Druten
2014 Ruud Heinsius
2015 Gerco Stoffels
2016 Bertus Swaager

 

Speler van het Jaar

1991 George de Vries
1992 Gerco Stoffels
1993 Johan Iemhoff
1994 George de Vries
1995 Brandon Tracey
1996 Chris Spencer
1997 Mike Newton
1998 Bas Ossenkoppele
1999 Bob Burges
2000 Patrick Brooymans
2001
2002 Paul Kromhout
2003 Mark Mourray
2004 Mike van Eijden
2005 Mike Wilson
2006 Dennis Bus
2007 Dominique Brandwijk
2008 Pepijn van Dijk
2009 Chris Joor
2010 Nick den Uijl
2011  Steven Duijvenstein
2012 Igor de Haan
2013 Ben McNiven
2014 Daan Schaap
2015 Kevan Gallagher
2016 Harry Veldman

 

Meest beloftevolle speler

1991 A. Wiersma
1992 J. Pelk
1993 B. Doornbos
1994 R. Jensen
1995 L. De Haan
1996 K. Helder jr.
1997 M. Snijder
1998 B. Boswinkel
1999 Joost Dooijenburgh
2000 Wesley Mulder
2001
2002 Bob Teijsse
2003 Thomas Laauwen
2004 Carlos Anton van Wezel
2005 Daan Schaap
2006 Dennis Thasing
2007 Dennis Houtman
2008 Tijl Uijtenhaak
2009 Liam Paget
2010 Barry Vliek
2011 Paolo Mirani
2012 Peter van Eijk
2013 Miquel Simons
2014 Tim de Kogel
2015 Marijn Nikkels
2016 Yordi de Wit

 

Speelster van het Jaar

2006 Annemarie Brockmoller
2007 Linda Franssen
2008 Nicole Misseldine
2009 Mara Moberg
2010 Niki Ankersmit
2011  Nienke Ruepert
2012 Myrthe Pruyn
2013 Mirjam Steenbeek
2014 Tessa Wijmans
2015 Maaike Loth
2016 Marleen Zethof

 

Meest beloftevolle speelster

2000 Sascha Werlich
2001
2002 Annelies Acda
2003 Rianne Bressers
2004 Tessa Walta
2005 Myrthe Pruijn
2006 Debbie Reurts
2007 Esparanza Bleijenburg
2008 Zita Mascini
2009 Nienke Reupert
2010 Tessa Veldhuis
2011  Lynn Mager
2012 Merel Willemse
2013 Debora Hartman
2014 Gerda Edelman
2015 Segou Jonker
2016 Ilana Vergunst

 

Jeugd Speler van het Jaar

TBM

2005 Martijn Korterik
2006 Mehmet Uzmay
2007 Gilles Kamper
2008 Joost van Wijk
2009 Duncan Houtman
2010 Jan Wamsteeker

2011  Turf- Ilja van Linge / Benjamin – Hele team / Mini – Justin van Overmeire
2012  Turf- Sam Edwards / Benjamin – Timo Antonini / Mini – Storm Hensen
2013  Turf- / Benjamin – Timo Adriaanse / Mini – Wessel Bakker
2014  Turf- Nils Bernadi / Benjamin – Seppe Militello / Mini – Timo Antonini
2015  Gup- Kealan Hayes / Turf- Emma Ambtman & Jaymz Teijgeler / Benjamin – Gianni Bellini / Mini – Timo Adriaanse
2016  Turven – Het hele Team / Benjamin – Maxime Severien / Mini – Melchior Scholtmeijer

 

Cub

2007 Mitchel Kunst
2008 Kevin Cing Yong
2009 Duncan van Overmeire
2010 Matias Nazar
2011 Martijn Korterik
2012 Juno Sibeijn
2013 Huib Pruymboom
2014 Che Kamerling
2015 Wessel Bakker
2016 Tom Boggemann

 

Junior

2007   Sam vd Laan
2008  Cillian Paget
2009  Cillian Paget
2010   Mitchell Stoffels
2011   Duncan van Overmeire
2012 Duncan van Overmeire
2013 Martijn Korterik
2014 Jelle Wieringa
2015
2016 Wessel Bakker

 

Colt

2007 Lee Bijlsma
2008 Liam Paget
2009
2010 Cillian Paget
2011 Mitchell Stoffels
2012 Mitchell Stoffels
2013 Duncan van Overmeire
2014 Martijn Korterik
2015
2016

Back To Top