skip to Main Content

Voorzitter – President
Stuart Yates
voorzitter@aacrugby.com


Penningmeester – Treasurer
Rob Bijlsma
penningmeester@aacrugby.com


Secretaris – Secretary
Mirjam van den Born
secretaris@aacrugby.com


Voorzitter Technische Commissie – President Technical Committee
Tim de Kogel (ad intrum)
secretaris@aacrugby.com


Secretaris Jeugd – Youth coördinator
Mirjam van den Born

Bestuurslid Dames – Women coördinator
Anne Hielckert

Bestuurslid SRPA – SRPA President
George de Vries
george_devries@upcmail.nl


Wedstrijdsecretaris – Game secretary
Edwin Bijlsma (ad intrum)
wedstrijdsecretaris@aacrugby.com


Bestuurslid Algemeen – Common Officials
Eric Gnade
egnade@kpnmail.nl

Berry Teijsse
berry.teijsse@gmail.com


Mens Head Coach 1st Team 

King Bala
+31(0)6 1839 2455
Mens Coach 1st Team 
Cameron Jinks
+31(0)6 5560 9846
Mens Coach 2nd Team 
Brian McNamara
Ladies Coaches
Pieter Schoonraad
+31 (0) 6 8269 9810
Back To Top